niedziela, 13 maja 2012

Los bywa twardy prowadzi nas po śmierć. - Dear Diary 2

13 maja 2012. 


Drogi pamiętniku, 
wczoraj musiałam zrobić Dominice alibi, aby mogła iść na domówkę. Pożyczyłam jej też rower. Boję się, że z opony zrobi mi ósemkę, ale ufam jej, że go nie zniszczy. Mika - miłej zabawy (spóźnione :)). 
Dziś po północy na czacie poznałam pewną miłą osobę. Jest nim Paweł mieszkający około 170km stąd. Miło czasem zwierzyć się nieznajomemu. Zwłaszcza, kiedy jest dokładnie po tych samych przejściach co Ty i potrafi Cię zrozumieć :). Z miejsca życzę mu powodzenia w staraniach o dziewczynę. 
Nadszedł czas poprawiania ocen. Aby dojść do średniej 4,75, która gwarantuje świadectwo z wyróżnieniem, muszę podnieść o choćby jeden stopień cztery przedmioty szkolne. Życzcie mi powodzenia. :)
Jolu, przyjeżdżaj już do Polski! Nie mogę się już doczekać. 


Miłego dnia wszystkim! 

____________________________________________________________


The 13th of May 2012. 

Dear Diary, 
yesterday I had to make an alibi for Dominica, in order she could go to the party. I borrowed her my bike. I'm afraid, that she'll contort tire, but I trust her, that she won't destroy my bike. Have fun, Dominica (late :)). 
Today, after midnight I met a nice person on chat. That person is Paul, who lives about 170 miles away. It's nice, sometimes to confide to the stranger. Especially, when it's a person with the same life experiences as you, and that person can understand you :). I wish him luck with his efforts to the girl, which he loves. 
It's time to correct grades! To achieve a 4,75 grade point average, which guarantees a certificate with distinction, I have to raise at least one grade four school subjects. Wish me luck. :) 
Please arrive to the Poland, Jola! I can't wait for this. 

Have a nice day, everyone! 


Łabędź. / Swan
Fot. : Ja / Phot.: Me
P.S.: Na blogu będę umieszczać w większości zdjęcia mojego autorstwa, które będę podpisywać (tak jak powyżej :)).
P.S. On this blog I'll publish in most photos made by me, which I'll sign (like photo, which is above :)). 

"Los bywa twardy, prowadzi nas po śmierć.  
Podstawia nam pułapki, Ty nie wpadnij w nie. " 

2 komentarze:

 1. Mi kiedyś koleżanka robiła za alibi jak szłam się spotkać z chłopakiem, a mama o nim nie wiedziała xd Życzę powodzenia w poprawianiu ocen, ja w tym roku mogę o pasku tylko pomarzyc ; / Ale za rok będzie lepiej :D Pozdrawiam i zapraszam - http://koloryzyciax3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. ;) Też sobie obiecałam, że za rok musi być lepiej, ale w tym roku muszę się trochę jeszcze postarać, bo trochę dziwne, że mając średnią 4,5 jestem w poczcie sztandarowym. No cóż. ;)
   Na pewno wpadnę. ;D

   Usuń